• Polski
  • Русский
  • English


Advil Zatoki Sprint 200 mg + 30 mg Kapsułki miękkie – Pfizer Corporation Austria Gesellschaft m.b.H.

Substancja czynna / Nazwa powszechnie stosowana:

Ibuprofenum + Pseudoephedrini hydrochloridum 200 mg/30 mg / Ibuprofenum + Pseudoephedrini hydrochloridum

Zarejestrowane opakowania, kod EAN, dostępność:

05909991374877 ¦ OTC ¦ 128452
16 kaps.
05909991374846 ¦ OTC ¦ 128449
8 kaps.
05909991374884 ¦ OTC ¦ 128453
20 kaps.
05909991374822 ¦ OTC ¦ 128447
2 kaps.
05909991374839 ¦ OTC ¦ 128448
4 kaps.
05909991374860 ¦ OTC ¦ 128451
12 kaps.
05909991374853 ¦ OTC ¦ 128450
10 kaps.
05909991374891 ¦ OTC ¦ 128454
24 kaps.

Podmiot odpowiedzialny:

Pfizer Corporation Austria Gesellschaft m.b.H.

Kod ATC: M01AE51

Ulotka w formacie PDF:  Ulotka

Charakterystyka produktu leczniczego PDF: ChPL

Dane pobrane z serwisu: rejestrymedyczne.csioz.gov.pl
Copyright © 2023 Apteka Pod Lwem.pl | All Rights Reserved. Realizacja: SilverFox Agencja Marketingowa

Formularz kontaktowy

    Formularz kontaktowy


      *Zapoznałem się z klauzulą informacyjną RODO kontakt, warunkami przetwarzania moich danych osobowych i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.

      Formularz kontaktowy

        Formularz kontaktowy