• Polski
  • Русский
  • English


Choligrip Menthol Active 600 mg + 40 mg + 10 mg Proszek do sporządzania roztworu doustnego – GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Sp. z o.o.

Substancja czynna / Nazwa powszechnie stosowana:

Paracetamolum 600 mg + Phenylephrini hydrochloridum 10 mg + Acidum ascorbicum 40 mg / Paracetamolum + Acidum ascorbicum + Phenylephrini hydrochloridum

Zarejestrowane opakowania, kod EAN, dostępność:

05909991076658 ¦ OTC ¦ 85716
12 sasz.
05909991076689 ¦ OTC ¦ 85719
24 sasz.
05909991076672 ¦ OTC ¦ 85718
20 sasz.
05909991076641 ¦ OTC ¦ 85715
10 sasz.
05909991076634 ¦ OTC ¦ 85714
8 sasz.
05909991076627 ¦ OTC ¦ 85713
6 sasz.
05909991076603 ¦ OTC ¦ 85712
5 sasz.
05909991076665 ¦ OTC ¦ 85602
15 sasz.

Podmiot odpowiedzialny:

GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Sp. z o.o.

Kod ATC: N02BE51

Ulotka w formacie PDF:  Ulotka

Charakterystyka produktu leczniczego PDF: ChPL

Dane pobrane z serwisu: rejestrymedyczne.csioz.gov.pl
Copyright © 2023 Apteka Pod Lwem.pl | All Rights Reserved. Realizacja: SilverFox Agencja Marketingowa

Formularz kontaktowy

    Formularz kontaktowy


      *Zapoznałem się z klauzulą informacyjną RODO kontakt, warunkami przetwarzania moich danych osobowych i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.

      Formularz kontaktowy

        Formularz kontaktowy