• Polski
  • Русский
  • English


Coffepirine Tabletki od bólu głowy 450 mg + 50 mg Tabletki – Medicofarma S.A.

Substancja czynna / Nazwa powszechnie stosowana:

Acidum acetylsalicylicum 450 mg + Coffeinum 50 mg / Acidum acetylsalicylicum + Coffeinum

Zarejestrowane opakowania, kod EAN, dostępność:

05909990945054 ¦ OTC ¦ 73551
12 tabl.
05907509848018 ¦ OTC ¦ 87257
18 tabl.
05909990211326 ¦ OTC ¦ 25855
8 tabl.
05907509848025 ¦ OTC ¦ 87258
20 tabl.
05909990211302 ¦ OTC ¦ 290
6 tabl.

Podmiot odpowiedzialny:

Medicofarma S.A.

Kod ATC: N02BA51

Ulotka w formacie PDF:  Ulotka

Charakterystyka produktu leczniczego PDF: ChPL

Dane pobrane z serwisu: rejestrymedyczne.csioz.gov.pl
Copyright © 2022 Apteka Pod Lwem.pl | All Rights Reserved. Realizacja: SilverFox Agencja Marketingowa

Formularz kontaktowy

    Formularz kontaktowy


      *Zapoznałem się z klauzulą informacyjną RODO kontakt, warunkami przetwarzania moich danych osobowych i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.

      Formularz kontaktowy

        Formularz kontaktowy