• Polski
  • Русский
  • English


Etopiryna Extra 250 mg + 200 mg + 50 mg Tabletki – Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.

Substancja czynna / Nazwa powszechnie stosowana:

Paracetamolum 200 mg + Acidum acetylsalicylicum 250 mg + Coffeinum 50 mg / Acidum acetylsalicylicum + Paracetamolum + Coffeinum

Zarejestrowane opakowania, kod EAN, dostępność:

05909991228750 ¦ OTC ¦ 109314
20 tabl.
05909991065454 ¦ OTC ¦ 84571
10 tabl.

Podmiot odpowiedzialny:

Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.

Kod ATC: N02BA51

Ulotka w formacie PDF:  Ulotka

Charakterystyka produktu leczniczego PDF: ChPL

Dane pobrane z serwisu: rejestrymedyczne.csioz.gov.pl
Copyright © 2023 Apteka Pod Lwem.pl | All Rights Reserved. Realizacja: SilverFox Agencja Marketingowa

Formularz kontaktowy

    Formularz kontaktowy


      *Zapoznałem się z klauzulą informacyjną RODO kontakt, warunkami przetwarzania moich danych osobowych i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.

      Formularz kontaktowy

        Formularz kontaktowy