• Polski
  • Русский
  • English


Gripex Zatoki Caps 500 mg + 25 mg + 6,1 mg Kapsułki twarde – US Pharmacia Sp. z o.o.

Substancja czynna / Nazwa powszechnie stosowana:

Paracetamolum 500 mg + Coffeinum 25 mg + Phenylephrini hydrochloridum 6.1 mg / Paracetamolum + Coffeinum + Phenylephrini hydrochloridum

Zarejestrowane opakowania, kod EAN, dostępność:

05909991060701 ¦ OTC ¦ 84129
20 kaps.
05909991060688 ¦ OTC ¦ 84127
12 kaps.
05909991060671 ¦ OTC ¦ 84126
10 kaps.
05909991060664 ¦ OTC ¦ 84125
8 kaps.
05909991060657 ¦ OTC ¦ 84124
6 kaps.
05909991060695 ¦ OTC ¦ 84128
16 kaps.

Podmiot odpowiedzialny:

US Pharmacia Sp. z o.o.

Kod ATC: N02BE51

Ulotka w formacie PDF:  Ulotka

Charakterystyka produktu leczniczego PDF: ChPL

Dane pobrane z serwisu: rejestrymedyczne.csioz.gov.pl
Copyright © 2023 Apteka Pod Lwem.pl | All Rights Reserved. Realizacja: SilverFox Agencja Marketingowa

Formularz kontaktowy

    Formularz kontaktowy


      *Zapoznałem się z klauzulą informacyjną RODO kontakt, warunkami przetwarzania moich danych osobowych i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.

      Formularz kontaktowy

        Formularz kontaktowy