• Polski
  • Русский
  • English


Ibuprofen + Paracetamol PharOS 200 mg + 500 mg Tabletki powlekane – PharOS Pharmaceutical Oriented Services Limited

Substancja czynna / Nazwa powszechnie stosowana:

Ibuprofenum 200 mg + Paracetamolum 500 mg / Ibuprofenum + Paracetamolum

Zarejestrowane opakowania, kod EAN, dostępność:

05909991430993 ¦ OTC ¦ 136502
20 tabl.
05909991430986 ¦ OTC ¦ 136501
16 tabl.

Podmiot odpowiedzialny:

PharOS Pharmaceutical Oriented Services Limited

Kod ATC: M01AE51

Ulotka w formacie PDF:  Ulotka

Charakterystyka produktu leczniczego PDF: ChPL

Dane pobrane z serwisu: rejestrymedyczne.csioz.gov.pl
Copyright © 2022 Apteka Pod Lwem.pl | All Rights Reserved. Realizacja: SilverFox Agencja Marketingowa

Formularz kontaktowy

    Formularz kontaktowy


      *Zapoznałem się z klauzulą informacyjną RODO kontakt, warunkami przetwarzania moich danych osobowych i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.

      Formularz kontaktowy

        Formularz kontaktowy