• Polski
  • Русский
  • English


Nurofen Plus 200 mg + 12,8 mg Tabletki powlekane – Reckitt Benckiser (Poland) S.A.

Substancja czynna / Nazwa powszechnie stosowana:

Ibuprofenum 200 mg + Codeini phosphas 12.8 mg / Ibuprofenum + Codeini phosphas

Zarejestrowane opakowania, kod EAN, dostępność:

05909990962211 ¦ OTC ¦ Skasowane ¦ 19737
6 tabl.
05909990962235 ¦ OTC ¦ 19106
12 tabl.
05909990962242 ¦ OTC ¦ 19104
24 tabl.
05909990962228 ¦ OTC ¦ Skasowane ¦ 19738
12 tabl. (2 x 6)

Podmiot odpowiedzialny:

Reckitt Benckiser (Poland) S.A.

Kod ATC: M01AE51

Ulotka w formacie PDF:  Ulotka

Charakterystyka produktu leczniczego PDF: ChPL

Dane pobrane z serwisu: rejestrymedyczne.csioz.gov.pl
Copyright © 2023 Apteka Pod Lwem.pl | All Rights Reserved. Realizacja: SilverFox Agencja Marketingowa

Formularz kontaktowy

    Formularz kontaktowy


      *Zapoznałem się z klauzulą informacyjną RODO kontakt, warunkami przetwarzania moich danych osobowych i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.

      Formularz kontaktowy

        Formularz kontaktowy