• Polski
 • Русский
 • English

Apteki i Salon Medyczny Pod Lwem

Apteka Pod Lwem to marzenie mojego dzieciństwa, marzenie, które powstało dzięki pasji mojej prababci Darii. Odkąd pamiętam, Jej postaci zawsze towarzyszyły zapachy różnych ziół, a na pięknej wiejskiej płycie bulgotały przeróżne wywary.

Daria Dmitruk urodziła się 26 czerwca 1886 roku we wsi Ryboły. Rzeczywistość, w której przyszło jej żyć, znacznie różniła się od dzisiejszego świata: nie było w niej telewizji, koncernów farmaceutycznych, etopiryny i Goździkowej. Piękne nadnarwiańskie łąki pełniły funkcje pełnej rozmaitości aptecznej spiżarni. Piołun, dziurawiec, mięta, siemię lniane oraz koński szczaw pomagały przy problemach z trawieniem. Kwiat lipy działał napotnie i wzmacniał drogi oddechowe. Pokrzywa i skrzyp łagodziły reumatyzm, obniżały poziom cukru we krwi, wzmacniały włosy. Krwawniki, pączki brzozy zalane spirytusem i widłak goiły rany, a czarny bez łagodził kaszel.

 

Taka była moja pierwsza apteka. Marzenia długo unosiły się w obłokach. Kolejne lata to studia na Akademii Medycznej w Białymstoku, pierwsze staże i praca w aptekach. Dwunastego sierpnia 2000 roku w nowo otwartym Centrum Lekmed przy ulicy Ogrodowej 19 w Białymstoku wraz z mężem zrealizowałam dziecięce marzenie – otworzyłam Aptekę Pod Lwem. Ten Lew, moi drodzy Pacjenci, to życzenie siły i zdrowia dla Was, to symbol godności i niezłomności, które są nam tak często potrzebne w trudnych chwilach choroby.

Ogrodowa 19 z lwem w herbie od początku cieszyła się dużym zainteresowaniem. Złożyły się na to bogata oferta leków specjalistycznych, szybko dostępne leki robione i – co tu dużo mówić – dbający o pacjenta personel. Zaufanie, którym nas obdarzyliście, poparte ilością Waszych odwiedzin spowodowało, że na przestrzeni lat otwieraliśmy kolejne Lwy – na ul. Antoniukowskiej i al. Piłsudskiego. Od września 2019 roku zapraszamy Was także na Łąkową 3!

 

Od stycznia 2012 roku w naszym Salonie Medycznym położonym przy ulicy Modlińskiej 2 pomagamy pacjentkom centrów onkologicznych. Zapewniamy wszystkim potrzebującym możliwość skorzystania z szeroko rozumianej oferty zaopatrzenia medycznego, rehabilitacyjnego i ortopedycznego.

Otwierając Lwa na Łąkowej, myśleliśmy o potrzebach wszystkich naszych pacjentów. Tych najmłodszych zapraszamy do kącika zabawy i nauki angielskiego.

Zainteresowanym stanem swojej skóry oferujemy pomoc wykwalifikowanego zespołu farmaceutek w określeniu jej formy i doborze odpowiednich, wysokiej jakości dermokosmetyków. Strudzeni pacjenci mogą złapać chwilę oddechu na licznych krzesełkach. Oprócz tego to, co zwykle u Lwa – sprawna obsługarzeczowe poradykonsultacje w ramach opieki farmaceutycznej i leki, których zakup nie podniesie Wam ciśnienia.

 

Niezmiennie od lat naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie wszystkim Pacjentom nieprzerwanego dostępu do specjalistycznych preparatów: na Ogrodową zapraszamy w szczególności po leki onkologiczne, gastrologiczne, leki stosowane w odchudzaniu i w insulinooporności, a na Antoniukowskiej posiadamy najszerszą gamę środków do stosowania przy problemach z płodnością (leczenie metodą naprotechnologii), leki stosowane w ortopedii, reumatologii i psychiatrii.

Na Piłsudskiego specjalizujemy się w diabetologii (łącznie z realizacją wniosków na osprzęt do pomp insulinowych firm Equil i Medtronic), ginekologii (w tym leki stosowane w procedurze in vitro), alergologii i homeopatii.

Na Łąkowej wykonujemy recepturę oczną. Posiadamy szeroki asortyment akcesoriów dziecięcych, leki stosowane w pediatrii, reumatologii, szczepionki na choroby tropikalne, a także stworzyliśmy profesjonalny gabinet szczepień.

Nie boimy się nowych rozwiązań. W każdej z aptek wykonujemy leki recepturowe. Posiadamy medyczną marihuanę, realizujemy zapotrzebowania na leki z importu docelowego.

W aptekach przy ul. Antoniukowskiej, Łąkowej, Alei Piłsudskiego realizujemy zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne, a w Salonie Medycznym przy ul. Modlińskiej realizujemy dodatkowo zlecenia na zaopatrzenie ortopedyczne.

Uprzejmie przypominamy, że udzielamy porad również mailowo – wystarczy napisać na adres pytania@podlwem-apteka.pl

 

 

Mam nadzieję, że wraz z Wami, drodzy Pacjenci, uda nam się ocalić czar dawnych czasów, godności ludzkiej, pachnących łąk i beztroskiego dzieciństwa.

Do zobaczenia! Jestem dla Was
mgr farmacji Lilla Stankiewicz

Copyright © 2024 Apteka Pod Lwem.pl | All Rights Reserved. Realizacja: SilverFox Agencja Marketingowa

Formularz kontaktowy

  Formularz kontaktowy


   Formularz kontaktowy

    Formularz kontaktowy

     Skip to content
     Apteka Internetowa E-Apteka
     Apteka Internetowa E-Apteka