Feverinex 100 mg/mL Roztwór doustny – Medicofarma S.A.
Substancja czynna / Nazwa powszechnie stosowana:
Paracetamolum 100 mg/ml / Paracetamolum
Zarejestrowane opakowania, kod EAN, dostępność:
05909991502201 ¦ OTC ¦ 139446
1 butelka 30 ml
05909991502195 ¦ OTC ¦ 139447
1 butelka 60 ml
Podmiot odpowiedzialny:
Medicofarma S.A.
Kod ATC: N02BE01
Ulotka w formacie PDF: Ulotka
Charakterystyka produktu leczniczego PDF: ChPL
Dane pobrane z serwisu: rejestrymedyczne.csioz.gov.pl
Adarostin 10 mg/g Żel – Medicofarma S.A.
Substancja czynna / Nazwa powszechnie stosowana:
Diclofenacum natricum 10 mg/g / Diclofenacum natricum
Zarejestrowane opakowania, kod EAN, dostępność:
05909991469030 ¦ OTC ¦ 142391
1 tuba 100 g
Podmiot odpowiedzialny:
Medicofarma S.A.
Kod ATC: M02AA15
Ulotka w formacie PDF: Ulotka
Charakterystyka produktu leczniczego PDF: ChPL
Dane pobrane z serwisu: rejestrymedyczne.csioz.gov.pl
Tussifortin 2 mg/ml Roztwór doustny – Medicofarma S.A.
Substancja czynna / Nazwa powszechnie stosowana:
Dextromethorphani hydrochloridum 2 mg/ml / Dextromethorphani hydrochloridum
Zarejestrowane opakowania, kod EAN, dostępność:
05909991479015 ¦ OTC ¦ 144263
1 butelka 125 ml
05909991479022 ¦ OTC ¦ 144264
1 butelka 200 ml
Podmiot odpowiedzialny:
Medicofarma S.A.
Kod ATC: R05DA09
Ulotka w formacie PDF: Ulotka
Charakterystyka produktu leczniczego PDF: ChPL