• Polski
  • Русский
  • English


Coldrex MaxGrip C – Tabletki – Perrigo Poland Sp. z o.o.

Substancja czynna / Nazwa powszechnie stosowana:

Paracetamolum 500 mg + Coffeinum 25 mg + Phenylephrini hydrochloridum 5 mg + Terpini hydras 20 mg + Acidum ascorbicum 38 mg / Produkt złożony

Zarejestrowane opakowania, kod EAN, dostępność:

05909990278213 ¦ OTC ¦ 2623
12 tabl. w blistrze (1 x 12)
05909990278220 ¦ OTC ¦ 2624
24 tabl. w blistrach (2 x 12)
05909990068791 ¦ OTC ¦ 37561
12 tabl. w portfeliku

Podmiot odpowiedzialny:

Perrigo Poland Sp. z o.o.

Kod ATC: N02BE51

Ulotka w formacie PDF:  Ulotka

Charakterystyka produktu leczniczego PDF: ChPL

Dane pobrane z serwisu: rejestrymedyczne.csioz.gov.pl
Copyright © 2024 Apteka Pod Lwem.pl | All Rights Reserved. Realizacja: SilverFox Agencja Marketingowa

Formularz kontaktowy

    Formularz kontaktowy


      Formularz kontaktowy

        Formularz kontaktowy

          Apteka Internetowa E-Apteka
          Apteka Internetowa E-Apteka