• Polski
  • Русский
  • English


Febrisan (750 mg + 60 mg + 10 mg)/5 g Proszek musujący – Orifarm Healthcare A/S

Substancja czynna / Nazwa powszechnie stosowana:

Paracetamolum 750 mg/5 g + Acidum ascorbicum 60 mg/5 g + Phenylephrini hydrochloridum 10 mg/5 g / Paracetamolum + Acidum ascorbicum + Phenylephrini hydrochloridum

Zarejestrowane opakowania, kod EAN, dostępność:

05909991084912 ¦ OTC ¦ 24459
8 sasz.
05909990864065 ¦ OTC ¦ 66142
16 sasz.
05909990864072 ¦ OTC ¦ 66143
12 sasz.

Podmiot odpowiedzialny:

Orifarm Healthcare A/S

Kod ATC: N02BE51

Ulotka w formacie PDF:  Ulotka

Charakterystyka produktu leczniczego PDF: ChPL

Dane pobrane z serwisu: rejestrymedyczne.csioz.gov.pl
Copyright © 2025 Apteka Pod Lwem.pl | All Rights Reserved. Realizacja: SilverFox Agencja Marketingowa

Formularz kontaktowy

    Formularz kontaktowy


      Formularz kontaktowy

        Formularz kontaktowy

          Przejdź do treści
          Apteka Internetowa E-Apteka
          Apteka Internetowa E-Apteka