• Polski
  • Русский
  • English


Febrisan Zatoki 500 mg + 25 mg + 5 mg Tabletki powlekane – Orifarm Healthcare A/S

Substancja czynna / Nazwa powszechnie stosowana:

Paracetamolum 500 mg + Phenylephrini hydrochloridum 5 mg + Coffeinum 25 mg / Paracetamolum + Coffeinum + Phenylephrini hydrochloridum

Zarejestrowane opakowania, kod EAN, dostępność:

05909990081448 ¦ OTC ¦ 42807
24 tabl.
05909990081431 ¦ OTC ¦ 42806
12 tabl.

Podmiot odpowiedzialny:

Orifarm Healthcare A/S

Kod ATC: N02BE51

Ulotka w formacie PDF:  Ulotka

Charakterystyka produktu leczniczego PDF: ChPL

Dane pobrane z serwisu: rejestrymedyczne.csioz.gov.pl
Copyright © 2023 Apteka Pod Lwem.pl | All Rights Reserved. Realizacja: SilverFox Agencja Marketingowa

Formularz kontaktowy

    Formularz kontaktowy


      *Zapoznałem się z klauzulą informacyjną RODO kontakt, warunkami przetwarzania moich danych osobowych i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.

      Formularz kontaktowy

        Formularz kontaktowy