• Polski
  • Русский
  • English


Grypolek 325 mg + 200 mg + 30 mg + 15 mg Tabletki powlekane – Kato Labs Sp. z o.o.

Substancja czynna / Nazwa powszechnie stosowana:

Paracetamolum 325 mg + Guaifenesinum 200 mg + Pseudoephedrini hydrochloridum 30 mg + Dextromethorphani hydrobromidum 15 mg / Paracetamolum + Guaifenesinum + Pseudoephedrini hydrochloridum + Dextromethorphani hydrobromidum

Zarejestrowane opakowania, kod EAN, dostępność:

05909990439416 ¦ OTC ¦ Skasowane ¦ 14274
12 tabl. w blistrze
05909990214006 ¦ OTC ¦ 26234
6 tabl.
05909990738458 ¦ OTC ¦ 53914
12 tabl.
05909991008321 ¦ OTC ¦ 79348
24 tabl.

Podmiot odpowiedzialny:

Kato Labs Sp. z o.o.

Kod ATC: N02BE71

Ulotka w formacie PDF:  Ulotka

Charakterystyka produktu leczniczego PDF: ChPL

Dane pobrane z serwisu: rejestrymedyczne.csioz.gov.pl
Copyright © 2025 Apteka Pod Lwem.pl | All Rights Reserved. Realizacja: SilverFox Agencja Marketingowa

Formularz kontaktowy

    Formularz kontaktowy


      Formularz kontaktowy

        Formularz kontaktowy

          Przejdź do treści
          Apteka Internetowa E-Apteka
          Apteka Internetowa E-Apteka