Kopiryna – tabletki od bólu głowy 400 mg + 50 mg Tabletki – Sopharma Warszawa Sp. z o.o.
Substancja czynna / Nazwa powszechnie stosowana:
Acidum acetylsalicylicum 400 mg + Coffeinum 50 mg / Acidum acetylsalicylicum + Coffeinum
Zarejestrowane opakowania, kod EAN, dostępność:
05909990998210 ¦ OTC ¦ 20659
6 tabl.
05909990998227 ¦ OTC ¦ 20661
12 tabl.
05909990421886 ¦ OTC ¦ 31982
6 tabl.
05909990421893 ¦ OTC ¦ 31983
12 tabl.
Podmiot odpowiedzialny:
Sopharma Warszawa Sp. z o.o.
Kod ATC: N02BA51
Ulotka w formacie PDF: Ulotka
Charakterystyka produktu leczniczego PDF: ChPL