• Polski
  • Русский
  • English


Metafen 200 mg + 325 mg Tabletki – Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.

Substancja czynna / Nazwa powszechnie stosowana:

Ibuprofenum 222,2 mg (w postaci granulatu o składzie: ibuprofen, skrobia żelowana, powidon) + Paracetamolum 335 mg (w postaci granulatu o składzie: paracetamol, powidon) / Ibuprofenum + Paracetamolum

Zarejestrowane opakowania, kod EAN, dostępność:

05909991183417 ¦ OTC ¦ 28813
6 tabl.
05909991183424 ¦ Rp ¦ Skasowane ¦ 28814
6 tabl.
05909991183431 ¦ OTC ¦ 28815
10 tabl.
05909991183448 ¦ Rp ¦ Skasowane ¦ 28816
10 tabl.
05909991183455 ¦ OTC ¦ 28817
20 tabl.
05909991183462 ¦ Rp ¦ Skasowane ¦ 28818
20 tabl.
05909991183479 ¦ OTC ¦ 28819
60 tabl.
05909991183486 ¦ Rp ¦ Skasowane ¦ 28821
60 tabl.
05909990920693 ¦ OTC ¦ 71434
2 tabl.
05903060605114 ¦ OTC ¦ 105771
50 tabl.

Podmiot odpowiedzialny:

Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.

Kod ATC: M01AE51

Ulotka w formacie PDF:  Ulotka

Charakterystyka produktu leczniczego PDF: ChPL

Dane pobrane z serwisu: rejestrymedyczne.csioz.gov.pl
Copyright © 2025 Apteka Pod Lwem.pl | All Rights Reserved. Realizacja: SilverFox Agencja Marketingowa

Formularz kontaktowy

    Formularz kontaktowy


      Formularz kontaktowy

        Formularz kontaktowy

          Przejdź do treści
          Apteka Internetowa E-Apteka
          Apteka Internetowa E-Apteka