• Polski
  • Русский
  • English


Migromin 250 mg + 250 mg + 65 mg Tabletki powlekane – Zakłady Farmaceutyczne COLFARM S.A.

Substancja czynna / Nazwa powszechnie stosowana:

Acidum acetylsalicylicum 250 mg + Paracetamolum 250 mg + Coffeinum 65 mg / Acidum acetylsalicylicum + Paracetamolum + Coffeinum

Zarejestrowane opakowania, kod EAN, dostępność:

05909991523152 ¦ OTC ¦ 151594
10 tabl.
05909991523169 ¦ OTC ¦ 151595
16 tabl.
05909991523176 ¦ OTC ¦ 151596
20 tabl.
05909991523183 ¦ OTC ¦ 151597
24 tabl.
05909991523190 ¦ OTC ¦ 151598
32 tabl.

Podmiot odpowiedzialny:

Zakłady Farmaceutyczne COLFARM S.A.

Kod ATC: N02BA51

Ulotka w formacie PDF:  Ulotka

Charakterystyka produktu leczniczego PDF: ChPL

Dane pobrane z serwisu: rejestrymedyczne.csioz.gov.pl
Copyright © 2024 Apteka Pod Lwem.pl | All Rights Reserved. Realizacja: SilverFox Agencja Marketingowa

Formularz kontaktowy

    Formularz kontaktowy


      Formularz kontaktowy

        Formularz kontaktowy

          Skip to content
          Apteka Internetowa E-Apteka
          Apteka Internetowa E-Apteka