• Polski
  • Русский
  • English


Tapamol 240 mg/5 ml Zawiesina doustna – Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO-LEK S.A.

Substancja czynna / Nazwa powszechnie stosowana:

Paracetamolum 240 mg/5 ml / Paracetamolum

Zarejestrowane opakowania, kod EAN, dostępność:

05909991525101 ¦ OTC ¦ 151865
1 butelka 85 ml
05909991525118 ¦ OTC ¦ 151866
1 butelka 100 ml po 100 ml

Podmiot odpowiedzialny:

Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO-LEK S.A.

Kod ATC: N02BE01

Ulotka w formacie PDF:  Ulotka

Charakterystyka produktu leczniczego PDF: ChPL

Dane pobrane z serwisu: rejestrymedyczne.csioz.gov.pl
Copyright © 2024 Apteka Pod Lwem.pl | All Rights Reserved. Realizacja: SilverFox Agencja Marketingowa

Formularz kontaktowy

    Formularz kontaktowy


      Formularz kontaktowy

        Formularz kontaktowy

          Apteka Internetowa E-Apteka
          Apteka Internetowa E-Apteka