Apap Extra 500 mg + 65 mg Tabletki powlekane – US Pharmacia Sp. z o.o.
Substancja czynna / Nazwa powszechnie stosowana:
Paracetamolum 500 mg + Coffeinum 65 mg / Paracetamolum + Coffeinum
Zarejestrowane opakowania, kod EAN, dostępność:
05909990769964 ¦ OTC ¦ 27189
2 tabl.
05909991107147 ¦ OTC ¦ 25380
24 tabl. (2 x 12)
05909990644926 ¦ OTC ¦ 40619
50 tabl.
05909991107130 ¦ OTC ¦ 25379
12 tabl.
05909991107123 ¦ OTC ¦ 25378
10 tabl.
05909990336470 ¦ OTC ¦ 31985
24 tabl. (4 x 6)
05909990031863 ¦ OTC ¦ 35680
8 tabl.
05909991107116 ¦ OTC ¦ 25377
6 tabl.
05909990769971 ¦ OTC ¦ 32278
4 tabl.
Podmiot odpowiedzialny:
US Pharmacia Sp. z o.o.
Kod ATC: N02BE51
Ulotka w formacie PDF: Ulotka
Charakterystyka produktu leczniczego PDF: ChPL