• Polski
  • Русский
  • English


Gripex FORTE 500 mg + 30 mg + 10 mg Tabletki powlekane – US Pharmacia Sp. z o.o.

Substancja czynna / Nazwa powszechnie stosowana:

Paracetamolum 500 mg + Pseudoephedrini hydrochloridum 30 mg + Dextromethorphani hydrobromidum 10 mg / Paracetamolum + Pseudoephedrini hydrochloridum + Dextromethorphani hydrobromidum

Zarejestrowane opakowania, kod EAN, dostępność:

05903031289534 ¦ OTC ¦ 129744
10 tabl.
05903031289541 ¦ OTC ¦ 129745
20 tabl.

Podmiot odpowiedzialny:

US Pharmacia Sp. z o.o.

Kod ATC: N02BE51

Ulotka w formacie PDF:  Ulotka

Charakterystyka produktu leczniczego PDF: ChPL

Dane pobrane z serwisu: rejestrymedyczne.csioz.gov.pl
Copyright © 2023 Apteka Pod Lwem.pl | All Rights Reserved. Realizacja: SilverFox Agencja Marketingowa

Formularz kontaktowy

    Formularz kontaktowy


      *Zapoznałem się z klauzulą informacyjną RODO kontakt, warunkami przetwarzania moich danych osobowych i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.

      Formularz kontaktowy

        Formularz kontaktowy