Gripex Noc 500 mg + 30 mg + 15 mg + 2 mg Tabletki powlekane – US Pharmacia Sp. z o.o.
Substancja czynna / Nazwa powszechnie stosowana:
Pseudoephedrini hydrochloridum 30 mg + Paracetamolum 500 mg + Chlorphenamini maleas 2 mg + Dextromethorphani hydrobromidum 15 mg / Paracetamolum + Pseudoephedrini hydrochloridum + Dextromethorphani hydrobromidum + Chlorpheniramini maleas
Zarejestrowane opakowania, kod EAN, dostępność:
05909990960217 ¦ OTC ¦ 45445
6 tabl. w blistrze
05909990960231 ¦ OTC ¦ 19675
6 tabl. w saszetce
05909990960224 ¦ OTC ¦ 19674
12 tabl. w blistrze
05909990960248 ¦ OTC ¦ 22225
12 tabl. w blistrach
Podmiot odpowiedzialny:
US Pharmacia Sp. z o.o.
Kod ATC: N02BE71
Ulotka w formacie PDF: Ulotka
Charakterystyka produktu leczniczego PDF: ChPL